רשתות נגד יונים

2905 (6) (Custom)

היונים מטרידות אתכם? התקינו רשתות נגד יונים

זקוקים להדברה נגד מזיקים? צריכים להיפטר בדחיפות מנמלים, פרעושים, תיקנים או יונים? שיטות ההדברה של היום מגוונות מאוד ומסוגלות להציע פתרונות יצירתיים לסילוק, הרחקה והדברה של כל מזיק. גלו הכול על רשתות נגד יונים, הדברה ירוקה, הדברה קונוונציונאלית ועוד.

האם הדברה ירוקה יעילה?

יש הסבורים שמשום שהדברה ירוקה עושה שימוש בחומרים טיבעיים, הסיכוי להיפטר מהמזיק שתקף את ביתם הוא קלוש למדי. אך זוהי טעות! הדברה ירוקה ידועה כאפקטיבית ביותר מאחר והיא מסוגלת לתקוף בצורה ממוקדת את המזיק המסויים מבלי לפגוע בצמחייה הסובבת אותו, בבעלי החיים או באדם, וזאת בניגוד להדברה הקונוונציונאלית.

מלבד זאת, יצורים חיים רבים מפתחים עם הזמן עמידות לחומרי ההדברה הרעילים איתם משתמשים בכל הדברה כימית. גם מסיבה זו פותחו שיטות הדברה נוספות המתגלות כיעילות יותר מההדברה הסטנדרטית.

רשתות נגד יונים, ודוקרנים

אם נתקלתם בלהקת יונים על גג הבניין או ליד חלון דירתכם, אל דאגה. על מנת להרחיק יונים בצורה הומנית וידידותית, עושים היום שימוש ברשתות מיוחדות החוסמות למעשה את חדירתן של היונים לאיזור שמבקשים לגונן עליו. ניתן להשיג את הרשתות האלה ולהתקינן לבד או להזמין חברה המתמחה בסילוק והרחקה של יונים, מה שברוב המקרים מתברר כיעיל יותר.

הדוקרנים הם דרך נוספת להבריח את היונים מהאיזור, הם לא מסכנים את אותן אלא רק הופכים את המקום לבלתי נוח בעליל עבורן לקונן בו וליצור להן בו בית. הדוקרנים הם למעשה עמודים קצרים קופצניים וגמישים, לא חדים שמדביקים לבסיס אותו מניחים ביציבות על משטח הבטון, העץ וכו'.

אמצעי פופולארי נוסף להרחקת יונים הוא הדחליל. את הדחליל בצורת החתול או העורב יש להעמיד במקום בולט לעיני היונים ואפשר למצוא היום אפילו דחלילים קולניים.

למה לעבוד כל כך קשה? בעזרתינו, פורטל המומחים בהדברה, תוכלו להנות מפניות של חברות הדברה ומדבירים מקצועיים להרחקה או סילוק של כל יצור מטריד מאיזור מגוריכם. מה עושים עכשיו? ממלאים את הטופס הקצר שמתחת וממתינים להצעות מחיר! השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצדכם.