הדברת עקרבים

0906 (35) (Custom)

עקרבים בשטח? הזמינו הדברת עקרבים בהקדם

אם ביליתם פעם את הלילה על חוף הים, סביר להניח כי הכנסת הרגל אל תוך הנעל בבוקר היתה מלווה בחשש מסויים. כולם יודעים שעקרב הוא חיה שעלולה להיות קטלנית ומסוכנת מאוד לאדם, ומעטים הם אלו שלא חרדים מפניה. מי הם העקרבים ומה עושה כל הדברת עקרבים על מנת להפטר מהם?

הסיכוי שתיתקלו בעקרבים תוך שיטוט ברחובות העיר הוא לא גבוה. עקרבים אוהבים להסתובב בשטחים גדולים כמו המדבר, ובאיזורים סלעיים. כמו כן, הם אינם פעילים בחורף אלא בקיץ ובעיקר בשעות הלילה.

למרות שלא כל העקרבים מסוכנים עבורינו (כשם שלא כל עקיצת קרציה תגרום למותינו), ההמלצה הגורפת היא שאם נעקצתם על ידי עקרב, יש להתפנות לקבלת טיפול רפואי בהקדם. בנוסף, ובדומה להכשת נחשים, כדאי לשים לב למראה העקרב; צבעו, גודלו, צורתו וכו'. כך תקלו על הרופא המטפל בזיהוי סוג העקרב והתאמת הטיפול למקרה שלכם.

עקרבים ליד הבית? הדברת עקרבים היא הכרחית

ראשית, יש לדאוג לחינוך נכון של מניעה והתגוננות מפני עקרבים. ילדים נוטים לבחור את שטחי המשחק שלהם דווקא באיזורים שצפויים להיות בהם עקרבים או נחשים. לכן, הסבירו להם שלא להרים אבנים או סלעים ולא לדחוף את הידיים לחורים חבויים שלא ניתן לראות מה יש בתוכם.

אם עקרבים מסתתרים בקרבת הבית או בשכונה שלכם, כדאי להוועץ בהקדם עם חברת הדברה מנוסה. כדי לא לסכן את הדיירים ובעלי החיים הסובבים את המקום, לא כדאי להשתמש בחומרי ריסוס לבד, שכן יהיה זה לא אחראי מצדכם.

בידקו לגבי חברות הדברה מקצועיות שיש ברשותן רשיון מהמשרד לאיכות הסביבה, בקשו המלצות וחוות דעת לגבי יעילות העבודה שלהם ואל תשכחו לוודא שקיבלתם תעודת אחריות בתום ההדברה.

 

מחפשים שירותי הדברת עקרבים בדפי זהב? עיצרו! כאן בפורטל המומחים להדברה תוכלו לקבל גישה למדבירים מקצועיים ואמינים שיעזרו לכם להפטר מכל מזיק שיהיה בקרבתכם. מלאו כמה פרטים אישיים וקבלו מידע נוסף והצעות מחיר היישר לטלפון שלכם, ללא כל תשלום או התחייבות מצדכם. אל תדחו את הטיפול במזיקים!