דוקרנים להרחקת יונים

1006 (29) (Custom)

בתי אב רבים סובלים מהלכלוך ומהריחות הרעים אותם היונים מפזרות בסביבה בה הן משתקעות. כיום, אין עוד צורך להמשיך לסבול וניתן להציב דוקרנים להרחקת יונים על גבי גג הבית.

דוקרנים להרחקת יונים

הצבת דוקרנים להרחקת יונים מונעת מהיונים לנחות ולשהות באזור בו מותקנים הדוקרנים. דוקרנים אלה עשויים מפלדת אל-חלד ונחשבים לעמידים במיוחד אל מול תנאי האקלים והשמש הקופחת. הודות ליעילותם הגבוהה של הדוקרנים הם מהווים אמצעי הרחקת יונים ירוק וידידותי לסביבה.

אמצעי הרחקת יונים נוספים

בנוסף לדוקרנים, ניתן לערוך שימוש במגוון אמצעים ירוקים נוספים:

  • רשתות נגד יונים – התקנת רשתות יונים בפתחי האוורור ועל גבי מרפסות וגגות פנימיים מהווה אמצעי הרחקה יעיל וירוק.
  • מלכודות – לעתים, לא ניתן להציב רשתות או דוקרנים באזורי הנחיתה והמחייה של היונים. במקרים אלה ניתן להשתמש במלכודות, אשר אינן פוגעות או פוצעות את היונים. מלכודות אלה בנויות עם דלת חד כיוונית ומכילות פתיונות בעבור היונים. לאחר שהיונה נלכדת בתוך המלכודות יש לשחררה בסביבה מרוחקת.
  • סליל קפיצי – את הסליל הקפיצי ניתן להתקין על עדן החלון ובמרזבים. בדומה לדוקרנים, הסליל עשוי אף הוא מפלדת אל-חלד עמידה. התקנת הסליל הקפיצי מונעת מהיונים להשתקע במקום בו הוא מונח.
  • הרחקת יונים באמצעות מכשירים אלקטרוניים – כיום, ניתן לערוך שימוש במכשור אלקטרוני מתקדם המפיק גלי קול הטורדים את מנוחתן של היונים ומרחיקים אותן מהסביבה בה הם פועלים.
  • הרחקת יונים באמצעות גופי תאורה מסנוורים – אמצעי יעיל נוסף כנגד יונים הינו גופי תאורה מסנוורים, המפחידים את היונה וגורמים לה לעזוב את המקום בו הם מוצבים.

יתרונותיה של ההדברה וההרחקה הירוקה

בעבר הלא רחוק נהוג היה לבצע שימוש ברעלים על מנת להיפטר ממזיקים שונים כגון תיקנים, מכרסמים ואפילו יונים. אולם, שיטות אלה אינן ידיותיות לסביבה, לאדם ולחיות הבית ובמקרים מסוימים כגון בהתמודדות אל מול יונים נחשבות ללא חוקיות לשימוש.

לעומת השיטות הכימיות, השיטות הירוקות עורכות שימוש בחומרים טבעיים ובמכשור אלקטרוני אשר אינו פוגע בסביבה ואינו מזיק לאדם.

מעוניינים לבצע הרחקת יונים? כאן, בפורטל המומחים בהדברה תמצאו את אנשי המקצוע האמינים והמומחים ביותר בתחום הרחקת היונים. מלאו את טופס ההתקשרות המצורף ללא עלות והתחייבות ואנו נפנה ישירות אליכם את טובי המומחים.