מרחיק יונים

5 (Custom)

מרחיק יונים יטפל לכם בבעיית היונים בצ'יק צ'ק!

נמאס לכם לסבול מלשלשת יונים על רצפת הגג? המית היונים מפריעה לכם לעבוד או לישון? כל מה שעליכם לעשות הוא להזמין מרחיק יונים מיומן ובכמה צעדים פשוטים ולא מזיקים, תיפטרו מנוכחותן לתקופה ארוכה. באיזו שיטת הרחקה תבחרו עבור הבית או גג הבניין שלכם?

השיטות המוכרות להרחקת יונים הן שימוש בדוקרנים, כל מיני סוגי רשתות, אטימת הפתחים והמרזבים מעליהם הן נוהגות להתמקם כדי להטיל צואתן וכיוצא האלה. הדרכים הללו יעילות למדי והכי חשוב, אין בהם בכדי להזיק ליונה בשום צורה אלא רק להרחיקה מן המקום. עם זאת, קיימת אפשרות נוספת שלא הרבה יודעים עליה: דחלילים.

מרחיק יונים יצירתי- דחליל

בעוד שהנחת דוקרנים ורשתות היא משימה מעט מורכבת ויש לרכוש חומרים מסוגים שונים ולהעזר בשירותיו המקצועיים של מרחיק יונים, דחליל פשוט הלובש כל מיני צורות יכול גם הוא לפתור את הבעיה וביתר קלות.

דחלילים בצורת אדם, נשר, חתול או עורב שחור יכולים להיות אפקטיביים כמו דוקרנים ורשתות וכדאי לתת להם סיכוי בטרם פונים לפתרונות מסובכים או יקרים יותר. רוב הדחלילים מונעים על ידי בטריות רגילות וחלקם אף מרעישים כדי ליצור אפקט אמין יותר עבור היונים. לא משנה באיזה דחליל מדובר, כדאי למקם אותו במקום מרכזי ובולט, כזה שהיונים לא יוכלו לפספס.

ובכל זאת, יש לזכור שיעילותם של הדחלילים מותנית גם במספר משתנים שלא תלויים בנו. יש יונים שיגיבו אל הדחליל ברתיעה וימנעו מלהתקרב אל המקום, בעוד שיונים אחרות לא ישימו לב בכלל שהוא שם. במקרים כאלה, לא תהיה ברירה אלא לפנות לחברה ההדברה למתן פתרונות סטנדרטיים ומוכרים יותר. קחו בחשבון שאין צורך להרעיל יונים או להשמידן בדרך כלשהיא מאחר ושיטות ההרחקה של היום יעילות מאוד.

מחפשים מרחיק יונים מוסמך? נשמח לעזור לכם למצוא אותו! השאירו אצלינו כמה פרטים ליצירת קשר וקבלו פניות מחברות הדברה וסילוק יונים שיספקו לכם שירות אמין, אדיב והכי חשוב מקצועי. השירות ניתן לגולשי פורטל המומחים בהדברה בחינם וללא כל התחייבות.