המדריך להדברת קרציות

2205 (28) (Custom)

קרציות מטיילות על הרצפה? הזמינו הדברת קרציות עוד היום

האמת המרה היא, שכל עוד נהנה מחברתם של כלבים וחתולים בסביבתינו הביתית, כנראה שגם נסבול מנוכחותם של מזיקים מטרידים כמו פרעושים וקרציות. חיות הבית משמשות להם גופים פונדקאים שבהעדרם הם לא יוכלו להתקיים. בדיוק משום כך, במקביל לכל ריסוס נגד קרציות שנעשה, נצטרך גם לטפל בכלב שלנו כדי למנוע את התיישבות הטפיל מלכתחילה על גופו. קרציות, המדריך המלא.

הדברת קרציות- הכן ביתך וכלבך לקיץ

זה ידוע שקרציות וגם פרעושים מתרבים בקיץ. מה תוכלו לעשות למניעת הופעה של קרציות באיזור מגוריכם?

  • רצפו איזור נרחב מהחצר שלכם- קרציות ופרעושים אוהבים דשא וחול. לכן, אם אתם לא רוצים התרבות מאסיבית בקרבת הבית הפרטי שלכם, כדאי שתרצפו בדק מעוצב או בריצפת בטון את החצר שלכם.
  • מינעו מחיית הבית לרבוץ באיזורים חוליים- ככל שהכלב יבלה את זמנו בישיבה על החול בקיץ, כך גדל הסיכוי שקרציות יתבייתו על גופו, ימצצו את דמו ויטילו את ביציהן. הקפידו להשאיר את חיות הבית שלכם בתוך הבית או לפחות לסגור אותן באיזור מרוצף.
  • עשו שימוש בקולרים למניעה- כל חנות חיות תציע לכם שלל אפשרויות של הגנה ומניעה נגד קרציות עבור הכלב שלכם. בדרך כלל סוגרים קולר על צוואר הכלב והוא משחרר חומר לאורך תקופת זמן מסויימת המרחיק מהכלב את הקרציות ודוחה אותן.

עשיתם הכול, טרחתם ורכשתם קולרים במיטב כספיכם ועדיין איתרם קרציות משוטטות על הרצפה, הקירות או על גופכם? כנראה ותיאלצו להזמין שירותי הדברת קרציות. זה הזמן לבדוק לגבי חברות אמינות ומנוסות שיבצעו באחריות ריסוס נגד קרציות בבית.

לפני הזמנת המדביר, דאגו להרים רהיטים, בגדים וצעצועים מן הרצפה ובהתאם להנחיות המדביר, נקו ביסודיות את הבית מספר ימים לאחר ביצוע הריסוס.

ריסוס נגד קרציות- מבצעי קיץ

מחפשים שירותי ריסוס והדברה במחירים חסרי תקדים? איתנו, המומחים בהדברה, זה אפשרי…  מלאו את הטופס הבא וקבלו ייעוץ והצעות מחיר מעולות מחברות ומדבירים מקצועיים ותהנו מבית נטול קרציות ומזיקים! השירות חינמי לחלוטין וללא כל התחייבות מצדכם.