הדברת עטלפים

23 (Custom)

הידעת? היום יש הדברת עטלפים ללא השמדה

 

אומנם הזמנות של הדברת עטלפים הן נדירות יותר מהדברה נגד עכברים, תיקנים, פרעושים או נמלים, ועם זאת, גם היא הכרחית לעיתים. אם באיזורכם יש נוכחות של עטלפים הדברה נחוצה בהקדם האפשרי וזאת משום שגם הם עלולים להטריד ולהזיק כמו מזיקים אחרים.

הנזקים הנפוצים ביותר להם גורמים העטלפים פוגעים בענף החקלאות. זן מסויים המכונה "עטלפי פירות" ניזון מאכילה של פירות שחקלאים עמלו רבות והשקיעו כסף רב בגידולם ולכן מרבית האנשים הזקוקים להרחקת עטלפים הם החקלאים החוששים לגורל היבול שלהם. מלבד הפגיעה הכלכלית, העטלפים אינם מסכנים את בריאות האדם באופן שידוע היום לחוקרים ועל כן אין צורך לנקוט בפעולות הדברה קיצוניות שיגרמו להרג לא הכרחי.

 

הדברת עטלפים נעשית תוך התחשבות בחיה

 

אם בעבר לא היתה ברירה אלא לעשות שימוש בחומרים רעילים ולגרום להשמדות המוניות של מזיקים, הרי שהיום המצב הוא שונה. עם הזמן הפתחתו עוד ועוד שיטות ידידותיות הרבה יותר הן עבור החיה, הן עבור הסביבה והן לנו, בני האדם. באמצעות שיטות אלו אין עוד צורך בהכחדה של זנים שונים של בעלי חיים.

עטלפים הדברה ודרכי פעולה

 

השימוש בגלי קול נעשה פופולארי יותר ויותר מאחר והוא הוכיח את יעילותו במשך השנים ואת יכולתו להרחיק את החיה ועם זאת להגן עליה ולשמור על חייה. את התדרים המסויימים של גלי הקול הללו אין האדם יכול לשמוע ולכן דרך זו היא יעילה וממוקדת לעטלפים.

גלי האולטרסאונד הללו למעשה משבשים את הקו בו עוברים גלי הקול שבאמצעותם יכולים העטלפים להסתדר ולשרוד במרחב ומסיבה זו הם יעדיפו להתרחק כמה שיותר מהמקום בו הם נשמעים. כל זאת נעשה ללא כל פגיעה בעטלף עצמו, באדם ובחיות הסובבות.

 

על עטלפים הדברה ומחירים מעולים

 

מעוניינים בפרטים נוספים על דרכי הדברת עטלפים? קבלו ייעוץ והצעות מחירים מחברות מובילות ואמינות בתחום ההדברות, בקלות, במהירות ולא פחות חשוב, בחינם לחלוטין! השאירו איתנו כאן בפורטל הדברה מספר פרטים נחוצים לצורך יצירת קשר ותהנו מפניות מבלי לזוז מהספה וללא כל התחייבות מצדכם.