ריסוס פולריס

2905 (48) (Custom)

אם הינכם סובלים מפרעושים באזור החצר או בפנים הבית בגלל המצאות בעל חיים שלא טופל בזמן נגד קרציות אתם צריכים ריסוס פולריס!

פולריס – הסוף לקרציות, לנמלים ושאר מזיקים קטנים

חיפוש קצר באינטרנט על ריסוס פולריס יעלה לכם פורומים רבים של אנשים שנלחצו מהשפעות הריסוס על בני הבית ועל חיות המחמד.

חומרים מסוכנים – לא לשימוש עצמי!

חלק ניכר מחומרי ההדברה הינם חומרים כימיים מסוכנים הדורשים הסמכה מתאימה. לכן, כאשר אתם זקוקים להדברה נגד מזיק כזה או אחר המנעו משיטת "עשה זאת בעצמך". שימוש לא נכון בחומרים או ערבוב חומרים מסוגים שונים עלול להגיע לפגיעה ממשית בכם ובסובבים אתכם.

ריסוס פולריס על ידי מדביר בעל רישיון

על הבריאות שלכם ובשביל השקט הנפשי לא חוסכים כשמדובר בהזמנת שירותי הדברה. וודאו כי המדביר אותו אתם מזמינים הוא בעל ניסיון בשימוש בחומרים מסוכנים כמו פולריס והינו מחזיק ברישיון הדברה עדכני. מדביר מוסמך מודע לסכנות בחומרים בהם הוא משתמש ויודע כיצד להשתמש בהם בצורה שלא תהווה לכם וליושבי הבית סכנה. היו רגועים!

לא בעיניים עצומות

כאשר מדובר בבית שלכם ובבריאות שלכם אל תסתפקו בתשובות המדביר. שאלו את המדביר באילו חומרים הוא עומד להשתמש. קראו מעט על החומרים וההשפעות שלהם ובדקו האם הם מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

ישנם חומרים שהיו מאושרים בעבר לשימוש אך הוצאו מחוץ לחוק עקב סכנות בחשיפה אליהם. לפעמים קצת מחקר עצמי יכול להוביל לפתרונות ידידותיים יותר לסביבה ומסוכנים פחות. המנעו ממדבירים שמגלים עוינות לשאלותיכם.

הפרעושים לא מפסיקים לעקוץ אתכם? זקוקים בכלל להדברה נגד עכברים? כל השירותים והפתרונות לבית נקי ממזיקים מרוכזים מהיום במקום אחד! השאירו פרטים עוד היום בפורטל המומחים בהדברה וקבלו הצעות מחיר ופתרונות ממיטב אנשי המקצוע באזור המגורים שלכם, בחינם וללא התחייבות.