ריסוס דירה

3005 (36) (Custom)

עברתם לדירה חדשה? חשוב לבדוק שאתם נמצאים שם לבד!

כשאנחנו עוברים לדירה חדשה אנו מצפים למצוא אותה נקייה ומצוחצחת, אך פעמים רבות גם אם זה נראה כך על פני השטח, לאחר זמן-מה נגלה שאנו לא נמצאים בדירה הזו לבד.

לא משנה מה הדיירים הקודמים הבטיחו לכם, לא חשוב כמה הכל נראה נקי ממבט ראשון, היום אסור בשום פנים ואופן לוותר על הדברת דירה. אתם לא יודעים מה קרה בדירה הזו לפני ואינכם יודעים מה מסתובב שם בלילות.

מעבר דירה – הזדמנות מצוינת לבצע ריסוס דירה

כאשר מבצעים עבודות הדברה מקיפות שכוללות ריסוס דירה, חשוב מאוד לא להיות נוכחים באזור, עדיף למשך כמה ימים. הריכוז הגבוה של החומרים הרעילים בהם עושים שימוש פוגע בבריאותכם (אם יש ברשותכם בעלי חיים, אז הפגיעה בהם אף חמורה יותר) ונחשב למזיק ביותר.

בדיוק בגלל זה, כדאי לנצל את ההזדמנות בה אתם לא נמצאים בדירה, כלומר מספר ימים לפני המעבר בשביל לסיים עם כל העניין. אחרי כמה שעות של ריסוס דירה וכמה ימים של אוורור, הדירה תחכה לכם כשהיא חדשה ונקייה מכל מזיק בלתי רצוי.

מי יכול לבצע הדברת דירה?

בעת הריסוס יש שימוש בחומרים רעילים ביותר שיש לפזר בצורה נכונה ובמינונים מדויקים. זה לא משהו שכל אדם יכול או צריך לעשות, ואת עבודת ההדברה חובה להשאיר לאנשי מקצוע מוסמכים בלבד.

אל תתפתו למדביר אנונימי, בשביל תוצאות טובות ובטוחות יש צורך בחברת הדברה שפועלת עם רישיון מתאים. בסופו של דבר, כשמדברים על הדברה, טעות יכולה לגרור נזק בלתי הפיך שלא תרצו עבורכם.

המומחים בהדברה – המקום המושלם למצוא מדבירים

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע עבור הדברת דירה או בית, הגעתם לאתר הנכון. בפורטל שכאן תוכלו לקבל הצעות מחיר חמות ממיטב המדבירים שפועלים היום בשוק, להשוות מחירים בקלות והכי חשוב – להנות מחיים שקטים בבית נקי.

אין עוד צורך להתמהמה, מלאו את הטופס שכאן וחכו לטלפון שיגיע במהרה. אתם נמצאים במרחק הקלקה מחברת הדברה מקצועית!