טרמיטים בעץ

0906 (24) (Custom)

טרמיטים בקיר? הבית שלכם עלול להיות בסכנה!

 

היום כל בית עלול לסבול מבעיית טרמיטים בקיר או טרמיטים בעץ ואין אף אחד שמוגן מפניהם לחלוטין, בין אם הוא נמצא בדרום הארץ, במרכז או בצפון. הטרמיטים תקפו את ביתכם ובגדול? הדרך היחידה בה תוכלו להפטר מהם היא להזמין שירותי הדברה מוסמכים. גלו כיצד ניתן להדביר את הטרמיטים במהירות.

טרמיטים בעץ- מה הם עושים שם?

ראשית, יש לציין שההתנהלות הכללית של היצורים הללו נעשית בקבוצות ובחבורות. יחד הם בונים תעלות בעץ ויוצרים תנאי גישה טובים שיובילו אותם בקלות למקורות מזון שהם אוהבים. הטרמיטים מזינים את עצמם מהעץ היבש וכל מה שמורכב ממנו הוא מבחינתם ראוי למאכל; משקופים, ארונות, כסאות ושולחנות וכדומה.

מסיבה זו מבצעים את הריסוס בעיקר בארונות מטבח, סביב הפאנלים והמשקופים כאשר קודחים חורים להחדרת חומר ההדברה פנימה.

טרמיטים בקיר- דרכי טיפול

 

רבים סבורים כי מאחר והטרמיטים ניזונים מעץ, הם לא יתקפו בתים ומבנים הבנויים מבטון. זוהי כמובן טעות חמורה, שכן נזק רב עלול להגרם לכל מבנה גם אם הוא לא עשוי עץ ולגרור אחריו חובות כספיים גדולים למדי במידה ולא נעשה טיפול מהיר בנושא.

אז איך נפטרים מהטרמיטים אחת ולתמיד? ראשית יש להזמין שירותי הדברה מוסמכים. המדבירים יבחנו את המבנה ביסודיות גם באמצעות מכשירים אלקטרונים למיניהם היעילים בגילוי של טרמיטים. לאחר אבחון המצב, המדביר יתחיל בפעולת ההדברה.

מאחר וטרמיטים ידועים בהתרבותם המהירה מאוד, אין לדחות את הטיפול בהם אם רוצים להמנע מהשתלטות המונית של טרמיטים על המבנה. אך זיכרו שהסיכוי שתדעו בעצמכם האם הבית אכן נגוע בטרמיטים הוא קלוש ובטח שלא תוכלו לטפל בעניין לבד. טרמיטים הם עניין לא פשוט ויש לערב יד מקצועית בכל הנוגע לטיפול בהם.

 

טרמיטים בעץ? מיצאו חברת הדברה

 

האם אתם מיומנים לטפל במגיפת הטרמיטים לבד? קרוב לודאי שלא. מיצאו במהירות חברת הדברה מנוסה  על ידי מילוי הטופס שמולכם. כך נפנה אליכם מדבירים מומחים בטרמיטים שיטפלו צ'יק צ'ק בבעיה ויסירו דאגה מלבכם. השירות ניתן לגולשי פורטל הדברה בחינם לגמרי!