טיפול בטרמיטים

2905 (32) (Custom)

כשיש במטבח טרמיטים טיפול מהיר הוא חיוני!

 

נוכחותם של טרמיטים בבית היא לא רק מפגע אסטתי אלא גם בריאותי; הטרמיטים הבאים במגע עם מזון בארונות המטבח שלנו עלולים לזהם אותו. לכן חשוב כל כך לשמור על ניקיון והיגיינה בבית. עם זאת, יש מקרים בהם גם הבית הכי נקי עלול להיות מותקף בטרמיטים. אם זה המצב אצלכם ויש לכם טרמיטים טיפול הוא לא משהו שכדאי לדחות.

כך תערכו לקראת הריסוס

הדבר החשוב ביותר הוא לא להסתכן בעקבות שימוש בחומרי הדברה רעילים. לכן מומלץ לפנות את כל הארונות לפני ההדברה ולהסתיר את הכלים במקום המוגן מפני חומרי ההדברה. כמו כן, יש לצאת מהבית לכמה שעות על פי ההנחיות המדוייקות שתקבלו מן המדביר ולאוורר את האיזור המרוסס היטב.

היכן מדבירים ואיך?

 

הדברת טרמיטים נעשית בעיקר במטבח; בארונות וסביב הפאנלים, באיזור בורות ביוב, וגם מחוץ לבית כשמדובר בבית קרקע. ההדברה כוללת בדרך כלל הזרקה של חומר ריסוס אל תוך חורים קטנטים שיוצרים על ידי קידוח עדין.

מהן הפעולות הנדרשות לאחר הדברת טרמיטים?

 

רק כשאין עוד סכנת הרעלה, יש לשוב אל הבית ולהחזירו למצב הקודם, הפעם בלי הטרמיטים…

  • מומלץ לשטוף את הרצפה, ראשית רק עם מים ורק לאחר כמה ימים גם עם סבון. הסיבה לכך היא שהחומר עוד פעיל ודואג להשמדת הטרמיטים וחבל יהיה להפחית מיעילותו.
  • להסיר את כל שאריות החומר מן המדפים בארונות על ידי שימוש במגבת רטובה. את המגבת יש לזכור להשליך אל סל הכביסה ולכבס בטמפרטורה גבוהה.
  • אם כלים מסויימים באו במגע עם חומרי ההדברה, ובעיקר כלי אוכל; צלחות או סכום, יש לשטוף אותם היטב במים וסבון ולייבש לפני השימוש.

 

טרמיטים טיפול מחירים וחברות הדברה

היצורים החומים עם המחושים מעוררים בכם חלחלה? הזמינו שירותי הדברה לטיפול בטרמיטים כמה שיותר מהר! העזרו בנו לאתר את חברות ההדברה האמינות ביותר עם מילוי הטופס הבא. כך תוכלו לקבל פניות והצעות מחיר מעולות עד אליכם, ללא מאמץ ובזבוז זמן יקר והכי חשוב, בחינם לגמרי.