הדברה לבית

iStock_000009779703XSmall

כך תעברו הדברה ביתית מבלי להפגע

כל שימוש בחומרים רעילים הנכלל ברוב סוגי הדברה בבית יצריך מכם מעבר דירה לכמה שעות ולפעמים אפילו ימים. אך מעבר לכך, יש עוד דברים שתוכלו לעשות למען מזעור נזקים אפשריים שכל הדברה לבית טומנת בחובה, ובעיקר אם אתם מגדלים חיות בית או תינוקות זוחלים. כיצד תתגוננו מפני חומרי הריסוס הכימיים בצורה הטובה ביותר?

הדברה בבית- האם אפשר להמנע ממנה?

כן, אפשר בהחלט. בין אם מדברים על הדברה ביתית נגד פרעושים וקרציות, נמלים או ג'וקים, תמיד יש מה לעשות על מנת להקטין את הסיכוי של חדירתם הביתה. איך עושים זאת? תלוי בסוג המזיק. לדוגמא, אם תבקשו להגן על ביתכם מנמלים, אל תתפתו להשאיר אריזות מזון לא אטומות בארונות המטבח ובטח שלא דברי מתיקה.

פרעושים וקרציות הם טפילים הזקוקים לפונדקאים, ומי אם לא כלבינו היקר טוב יותר לביצוע התפקיד? לכן, עשו הכול על מנת לגונן קודם כל על החיה שלכם לפני שפונים לחברת הדברה לבית. חנויות החיות השונות ישמחו לספק לכם מגוון של קולרים ותרסיסים למכירה ואם תקפידו על משך הזמן בו הם יעילים, לא תסתכנו בהמצאות הטפילים המציקים האלה בביתכם.

מה תוכלו לעשות למען סילוק עכברים מהסביבה הביתית? פשוט הקפידו לסלק שאריות אוכל מהחצר והמרפסת, איטמו פתחים בבית, ובכל מקרה של המצאות עכברים בבית, כדאי לעשות שימוש בשיטות טבעיות ולא מזיקות, כמו מלכודות שאינן פוגעות בעכבר וכדומה.

הדברה ביתית- הצד שלכם

לא היתה ברירה והזמנתם הדברת בבית? לא נורא. עכשיו כל שעליכם לעשות הוא לוודא שאתם פועלים בחכמה; לאחר ההדברה ועל פי הוראות המדביר, שיטפו את הרצפות והאיזורים החבויים היטב במים וסבון, אווררו היטב את הבית, מינעו מתינוקות זוחלים ללקק את הרצפה וכבסו את המצעים ואת כל הבגדים בסלי הכביסה.

הדברה לבית? אין בעיה!

יש מזיקים בבית ואתם סובלים? אנחנו כאן לשירותכם. אנא מלאו את השדות הבאים בחינם לחלוטין וללא התחייבות ונפנה אליכם אנשי מקצוע ומדבירים שיתנו לכם הצעות מחיר ויסלקו את המזיקים מביתכם אחת ולתמיד!