ריסוס נגד יתושים

0906 (2) (Custom)

הישיבה בחצר גוררת עקיצות מגרדות? ריסוס יתושים יציל אתכם

הדברות נגד מזיקים מעופפים, ולדוגמא ריסוס נגד יתושים או זבובים,  עלולות להיות מעט מסובכות יותר מאשר הדברות נגד מכרסמים או טפילים. לכן ההמלצה היא למנוע את התרבותם של היתושים עד כמה שניתן כדי לא להגיע לנקודה בה רק ריסוס יתושים כימי המסכן את הסביבה יציל את המצב. ובכל זאת, אתם נעקצים שוב ושוב על ידם. אז איך נפטרים מהם?

מינעו ריסוס יתושים בכמה צעדים פשוטים

יתושים אוהבים להסתובב סביב מאגרי מים עומדים; בריכות טבעיות, תעלות ניקוז, נחלים, אדניות של עציצים וכדומה. כדי למנוע מהם להתקרב לביתכם או לחצר, וודאו שאין כאלה באיזור ואם יש, דאגו לייבש אותן אם אפשר בתקופת הקיץ. שנית, התקינו רשתות צפופות על החלונות והדלתות למניעת כניסת היתושים פנימה.

מדביר מוסמך שירסס נגד יתושים יעשה לרוב שימוש בחומר הנקרא אירוסוליום לצורך ריסוס יתושים אפקטיבי שירחיק אותם לאורך זמן. עם זאת, ייתכן וחלק מהם יצליחו לשרוד את ההדברה, אז תיאלצו לעבור טיפול המשכי או שאוכלוסיית היתושים במקום פשוט תעלם עם הזמן.

ריסוס נגד יתושים- אילו עוד אפשרויות קיימות?

מלבד שימוש בחומרים כימיים רעילים, ישנן עוד כמה דרכים שבאמצעותם תוכלו להרחיק יתושים מאיזורכם:

  • מלכודת אלקטרונית- מדובר למעשה בכלי המכיל נוזל שריחו דוחה יתושים, אותו מחברים לחשמל. כדאי לוודא שהכלי מרוחק מאיזורים בהם ישנים או יושבים אנשים מאחר והריח עלול להיות לא נעים וטורדני למדי.

 

  • רשת כליה- הרשת הותיקה המוכרת אותה מניחים מעל המיטה. בדרך כלל ניתן להרכיב ולהסיר אותה בקלות וגם לקחת אותה לטיולי שטח מחוץ לבית. יש להתנהל עם הכילה בעדינות מירבית מאחר וכל חור קטן עלול לפגוע בכל היעילות שלה.

זקוקים להדברה מיידית, ריסוס נגד יתושים או זבובים לבית או המשרד? אל תדחו את העניין! השאירו איתנו בפורטל הדברה כמה פרטים ליצירת קשר ונפנה אליכם בהקדם האפשרי חברות הדברה אמינות ומנוסות לקבלת הצעות מחיר וייעוץ. כמה זה עולה? השירות הוא חינמי ולא כולל שום התחייבות מצדכם.