הדברת פשפשים

3005 (37) (Custom)

מגרד כששוכבים על המיטה? כנראה שאתם צריכים הדברת פשפשים

אם רמת הניקיון והתברואה אצלכם בבית תקינה, הימצאות של פשפשים במיטה או על השמיכות שלכם היא די נדירה, ובייחוד בהשוואה למזיקים אחרים כגון נמלים, תיקנים או פרעושים. עם זאת, יכול להיות שמזרון מסויים שקניתם מיד שנייה או ספה שקיבלתם מחברים תהיה נגועה במזיק, אז יהיה צורך בחברת הדברת פשפשים מקצועית שתרסס ותפעל להרחקת המזיקים העקוצניים הללו.

מה תוכלו לעשות במידה ונעקצתם וכיצד תתכוננו להדברה?

פשפשים מתרבים לרוב בריפודי ספות, מזרונים ושמיכות כשההתרבות נעשית למעשה כאשר הנקבה מטילה כמה מאות ביצים לאורך מספר ימים. הפשפשים פעילים בשעות הלילה ותוקפים בעיקר את איזור המתניים והבטן בעקיצות מגרדות וטורדניות ביותר המשאירות סימנים ארוכי טווח פעמים רבות. עקיצת הפשפש עלולה להיות מסוכנת באיזורים מסויימים בעולם ובמידה ויש עלייה של חום רצוי ללכת להבדק.

אם נעקצתם מפשפשים במשך הלילה, תוכלו למרוח את אותם התכשירים שעוזרים גם נגד עקיצות יתושים. תרופות סבתא נפוצות הן שפיכה של מעט חומץ על האיזור המגרד או משחת שיניים.

מה עושים לפני הדברת פשפשים?

לפני כל הדברת פשפשים, בין אם לבד ובין אם בעזרת מדביר, כדאי לבצע שאיבה יסודית של כל האיזורים בהם פשפשים מתרבים וביניהם המזרונים, השמיכות, השטיחים והספות. מאחר ושפשפשים לא אוהבים שמש וחום, ניתן לתלות את הריפודים והשמיכות בשמש מספר שעות במשך היום ולאחר מכן להכניסם למכונת הכביסה ולכבס בטמפרטורה גבוהה המרתיחה את הבדים והורגת את הפשפשים.

אם בכל זאת נותרו לכם פשפשים בבית, תוכלו להזמין מדביר מנוסה או לנסות לרסס בעצמכם באמצעות תכשירים לשימוש עצמאי. משום שמדובר בחומרים רעילים, יש לעקוב אחר הוראות הבטיחות המצויינות על גב התכשיר ובכל מקרה, תמיד עדיף להעסיק חברת הדברה שתבצע ריסוס יסודי וגם תספק לכם אחריות לתקופה מסויימת לטיפול המשכי.

אנו בפורטל המומחים בהדברה רוצים לחסוך לכם מאמצים וזמן בחיפוש אחר חברות ההדברה הקרובות לבתיכם. מלאו את טופס הפרטים האישיים שמולכם ותהנו מפניות והצעות מחיר רלוונטיות בהקדם האפשרי, בחינם ובלי שהתחייבתם בשום צורה!