מחיר הדברה

2905 (35) (Custom)

יש מזיקים בבית? הנה מחירון הדברה בשבילכם

כשמחפשים הדברה מחיר הוא עניין חשוב. יש חברות הדברה כה רבות וכשבאים להשוות מחירים, אפשר להתבלבל בקלות בין איכות לעלות. אז כמה באמת יעלה לכם ריסוס נגד פרעושים? ומה לגבי לכידת נחשים? ולבסוף, איך תמצאו מחיר הדברה מצויין במינימום מאמץ?

הדברה מחיר לכל מזיק

כל מחירון הדברה תלוי כמובן בסוג המזיק שיש לכם בבית ואתם מעוניינים בסילוקו. הדברה נגד עכברים שונה בתכלית מהדברה נגד פרעושים למשל, הן באופן הסילוק עצמו והן בחומרים בהם עושים שימוש. בהרבה מקרים, הדברה כנגד מזיק מסויים תכסה גם טיפול במזיק נוסף, כך תקבלו תועלת כפולה עבור המחיר ששילמתם.

הדברה כנגד תיקנים תעלה לכם בין 200 ל-400 שקלים ותספק על הדרך גם הדברה נגד נמלים. סילוק חולדות ועכברים יעמוד על כ-350, 400 שקלים בממוצע, ועלותו של ריסוס נגד קרציות או פרעושים תהיה בין 300 ל-500 שקלים. סילוק והרחקת יונים לא אמורים לעלות יותר מ-700 שקלים והדברת דבורים תעמוד על בערך 250 שקלים.

כיצד תדעו מה מתאים לכם? הזמינו חברת הדברה מנוסה שתגיע עוד באותו היום לזהות את המזיק המציק. גם אם אין ספק בלבכם שזיהיתם אותו, ישנם מינים וזנים רבים שיצריכו טיפול שונה ועל המדביר לאבחן את הזן המדוייק כדי לספק טיפול יעיל ואחריות. הכינו את הבית לקראת ההדברה על פי הנחיות המדביר ואל תשכחו לבקש תעודת אחריות בסיום הפעולה.

מחיר הדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה? בהדברה ירוקה, או בשמה השני- הדברה אורגנית, נעשה שימוש אך ורק בחומרים טיבעיים (לעומת הדברה רגילה, הדברה כימית) שלא גורמים נזק לסביבה, לצמחייה, לאדם וחיות הבית. הדברה מסוג זה נעשתה פופולארית מאוד עם הזמן והמודעות המתפתחת בכל הנוגע לאיכות הסביבה והגנה על כדור הארץ.

בניגוד למה שרוב האנשים עלולים לחשוב על הדברה מחיר הדברה ירוקה איננו שונה בהרבה מעלות הדברה כימית. אומנם ישנם מזיקים שיעילותה תהיה פחותה יותר ויהיה צורך בהדברה רגילה על מנת להפטר מהמזיק אחת ולתמיד, אך באופן כללי ניתן לחסל או לסלק היום כמעט כל מזיק גם בדרך הירוקה, ובעלות לא גבוהה מדי.

מחפשים מחירון הדברה עם מחירים מעולים?

קבלו גישה לחברות הדברה מנוסות ומקצועיות שיבצעו ריסוס באחריות ואמינות דרך פורטל המומחים בהדברה. כדי לקבל מחיר הדברה אטרקטיבי ומידע נוסף, מלאו את הטופס הבא בחינם וללא התחייבות, וצפו לפניות בהקדם האפשרי!