הדברה אורגנית

0906 (35) (Custom)

יתושים, ג'וקים, פרעושים ושאר זוחלים ומעופפים מנסים בכל שנה להסתנן לנו הביתה, איך ניתן להגן על המרחב הביתי מפני כל המזיקים הללו והאם יש אלטרנטיבות לריסוסים רעילים שמסכנים את בריאותנו?

באתר המומחים להדברה תוכלו לקבל עוד מידע עבור הדברה אורגנית וגם ליהנות מהצעות מחיר מהמוחים בתחום, מלאו פרטים וקבלו שירות מהיר תוך דקות!

הדרך הטובה ביותר לשמור על סביבתנו נקייה ממזיקים היא מניעה. מעצבן אולי לשמוע את זה, אבל שמירה על בית נקי (בייחוד משאריות אוכל וניקוי בכל החריצים), וחצר מטופחת, מושקית וגזומה זו דרך מצויינת ופשוטה למנוע מתשעים אחוז מהמזיקים להתקרב לאזור הבית.

במידה וזה לא עוזר והחרקים עדיין מתעקשים לחדור הביתה, לפני שמזמינים מדביר, ניתן להקפיד ולשטוף את הרצפות בחומרים דוחי חרקים. דרך טבעית לעשות זאת היא להוסיף למי השטיפה תמצית אזדרכת או מלפפון ירוק ולשטוף כרגיל עם סחבה.

אם בוחרים בשיטות הדברה מקצועיות, כדאי לעשות זאת באופן תקופתי ולא כאשר עולה בעיה. כך הבית נשאר מוגן בצורה מתמשכת ולרוב אף ניתנת אחריות על ההדברה לאורך התקופה כולה.

בעוד בעבר, חומרי ריסוס היו רעילים גם לבני אדם ולחיות מחמד, כיום ניתן לרסס בשימוש בחומרים ידידותיים יותר. בקשו זאת מהמדביר שלכם, ו-וודאו שבקשתכם מתבצעת כלשונה, כדי שחלילה לא תיגרם פגיעה בבריאות דיירי הבית או בעלי החיים שבו.

כמו כן, ניתן לבצע כיום הדברה ירוקה הנעזרת בחומרים טבעיים ואורגניים להרחקת המזיקים. הדברה ירוקה משתמשת בחומרים מהטבע בעלי תכונות של הרחקת מזיקים, וכך לא נגרמת פגיעה לבני האדם שחיים בבית ולא פגיעה בטבע.

ריסוס ממוצע עולה בין 150-250 ₪ לדירה בת 3-4 חדרים. התעריף עולה ככל שהמרחב גדול יותר, במידה וקיימת חצר, או אם מעוניינים לרסס כנגד מפגעים נוספים, מעבר לריסוס הבסיסי כנגד ג'וקים ופרעושים.

רוצים לקבל שירות מהיר בעיר מגוריכם? מלאו פרטים ותוכלו לקבל הצעות מחיר כבר היום, הדברה אורגנית מקצועית מוצאים באתר המומחים להדברה!