ריסוס נגד פרעושים

2205 (29) (Custom)

הפרעושים טורדים את מנוחתכם? נמאס לכם לסבול? אצלנו בפורטל המומחים בהדברה תמצאו מגוון פתרונות לבעיית הפרעושים, מצד אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום.

סובלים מפרעושים?

חובבי החיות שביניכם וודאי נתקלו לא פעם ולא פעמיים במטרד הגדול ביותר של חברו הטוב של האדם. אולם, הפרעושים מוצצי הדם לא מסתפקים בהצקה לחיות המחמד בלבד, אלא נהנים למצוץ גם את דמו של האדם. עקיצות הפרעושים מגרדות מאוד ואף עלולות לגרור אחריהן תגובות אלרגיות הדורשות טיפול.

אופן היצמדותם של הפרעושים אל חיות המחמד נעשה באמצעות ניתור מהקרקע או מבעל חיים אחר, בייחוד בימי הקיץ הלוהטים. לכן, מדובר בנגע של ממש הדורש טיפול קפדני ויסודי.

ריסוס נגד פרעושים

לפני שניגשים לפעולת ריסוס פרעושים, יש צורך לנקות את הבית באופן יסודי, הכולל שאיבת רהיטים, הרתחת מצעים ושימוש באמפולות ריסוס פרעושים על גבי חיות המחמד. לאחר סיום פעולות ההכנה הללו יש להיעזר במדביר מקצועי אשר יערוך שימוש בחומרי ריסוס נגד פרעושים ירוקים ובטוחים לשימוש, אשר אינם גורמים נזק לבריאותו של האדם, לבריאותם של חיות המחמד ולסביבה. לצד ריסוס בתוך הבית כדאי מאוד לבצע ריסוס והדברה גם בחצר.

שיטות הדברה ירוקות

שיטות ההדברה הירוקות הן שיטות מתקדמות וידידותיות לסביבה, אשר עורכות שימוש בחומרים טבעיים המופקים מן החי או מן הצומח. חומרים אלה מקטינים את הסיכוי להופעתן של תופעות לוואי לא רצויות. בין השיטות הירוקות ניתן למנות:

  • הדברה אלקטרונית – ההדברה האלקטרונית עורכת שימוש במכשירים אלקטרוניים זעירים המפיקים תדרים אלקטרו-מגנטיים אשר מאלצים את המזיקים לעזוב את המקום.
  • הדברה ביולוגית – ההדברה הביולוגית עורכת שימוש בחומרי הדברה טבעיים בלבד, ללא כל תוספת של כימיקלים.
  • הדברה אורגנית – ההדברה האורגנית עורכת שימוש בחומרי הדברה אשר מופקים מן החי, ללא תוספת של רעלים או כימיקלים.

מעוניינים להיפטר מהפרעושים אחת ולתמיד? אצלנו בפורטל המומחים בהדברה תמצאו את טובי המדבירים! כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליכם את אנשי המקצוע המומלצים ביותר ללא כל עלות וללא כל התחייבות.