הדברה אקולוגית

3005 (5) (Custom)

בתי אב רבים נמנעים מביצוע הדברת מזיקים עקב הסכנות ותופעות הלוואי הטמונות בשימוש ברעלים וכימיקלים בין כותלי הבית. כיום, הודות להתקדמות המדע והטכנולוגיה ניתן לבצע ריסוס אקולוגי ידידותי לסביבה, אשר אינו מהווה סכנה לדרי הבית, לחיות המחמד ולסביבה.

מהי הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית היא שיטת הדברה מתקדמת העורכת שימוש בחומרים עשויי רכיבים מן הצומח, המתפרקים באוויר במהירות ואינם מזהמים את הסביבה או מהווים סכנה לאדם, לחיות הבית ולסביבה. שיטה זו מומלצת במיוחד לאילו מביניכם המעוניינים לחיות בבית נטול חרקים ומזיקים, אך מבלי לנשום רעלים מזקים כתוצאה מכך.

ריסוס אקולוגי מתבצע בין כותלי הבית בתוך הארונות, לאורך הפנלים, מתחת לכיור ובאזורים אסטרטגיים נוספים. בנוסף, ניתן לבצע את ההדברה בפתחי הביוב ובחצר.

שיטות הדברה ידידותיות לסביבה נוספות

בנוסף לשיטת ההדברה הירוקה, הלוא היא ההדברה האקולוגית, קיימות כיום שיטות הדברה ידידותיות לסביבה ויעילות נוספות:

  • הדברה אורגנית – ההדברה האורגנית מתבצעת תוך שימוש בחומרי הדברה אשר הופקו מן עולם החי, ללא כל תוספות כימיות אחרות. בין חומרי ההדברה האורגנית ניתן למנות מלכודות, תרסיסים ואבקות, אשר נמצאו יעילים לשם התמודדות עם קשת רחבה של מזיקים, מבלי לפגוע באדם, בחיות המחמד ובסביבה.
  • הדברה ביולוגית – ההדברה הביולוגית אף היא עורכת שימוש אך ורק בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה.
  • הדברה אלקטרונית – ההדברה האלקטרונית מהווה פתרון יעיל בעבור אלו מאיתנו אשר אינם מעוניינים לגרום להרג מיותר או לאלו מאיתנו הסובלים מהופעת מזיקים אותן אין זה חוקי להרוג כגון יונים. במהלך הדברה זו מציב המדביר מכשור אלקטרוני מתקדם, אשר מפיק גלי קול אלקטרומגנטים, המפריעים למזיק ומאלצים אותו לעזוב את אזור המחייה בו בחר.

כיצד לבחור חברת הדברה

היות ומדובר בחומרים המצריכים ידע מקצועי וניסיון קודם, יש להקפיד על שכירת שירותיה של חברת הדברות אמינה, תוך בחינת הקריטריונים הבאים:

  • חברת הדברה מקצועית ואמינה פועלת תחת רישיון עיסוק חוקי מטעם המשרד לאיכות הסביבה. בנוסף, חברת ההדברה המקצועית עורכת שימוש בחומרים הנושאים תו תקן חוקי. במידה וחברת ההדברה אינה מחזיקה ברישיון חוקי, אין לשכור את שירותיה.
  • חברת הדברה מקצועית היא בעלת ידע נרחב לשם התמודדות עם מגוון רחב של מזיקים. על כן, יש להקפיד על הצגת הבעיה ממנה אתם סובלים אל מול חברת ההדברה לשם בחינת יכולתה להתמודד עם הנושא.
  • חברת הדברה מקצועית ואמינה מקפידה להעניק ללקוחותיה תעודת אחריות מלאה בעבור עבודת ההדברה ולעמוד לרשותם בכל עת.

מעוניינים לבצע הדברה ירוקה בביתכם? כאן, בפורטל המומחים בהדברה תמצאו את אנשי המקצוע האמינים והמקצועיים ביותר בתחום ההדברה במרחק הקלקה! כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס ההתקשרות המופיע על גבי האתר ואנו נפנה אליכם את טובי המומחים ללא כל עלות וללא כל התחייבות.