הרחקת יונים – איך עושים זאת?

1006 (35) (Custom)

שוב חזרתם הביתה והכביסה מלאה בלשלשת יונים? יונה החליטה להקים בית חדש בישראל בדיוק מעל חניית הרכב שלכם? יש לא מעט סיבות למניעת התיישבות יונים הרחקה ופתרונות בקטע הבא.

למה צריך הרחקת יונים זה שירות הכרחי?

אם להקת יונים החליטה להתיישב בסמוך למגוריכם וודאי אתם יודעים שהמטרד שהיונים מהוות הוא גדול. אם עדיין לא יצא לכם להתנסות במטרד היונים (התברכתם במזל טוב) ישנן דרכים למנוע את המטרד שעלול לנחות עליכם בכל יום.

למטרד היונים מספר השפעות:

הראשון מביניהם הוא הרעש אותו הן מפיקות. בהתחלה רעש זה יכול להשמע נחמד אך כעבור זמן מה תרצו לתלוש שערות.

השני והמשמעותי יותר הוא עניין הלכלוך והעברת המחלות. היונה ידועה בתור גורם מעביר מחלות כגון: דלקת המוח וסלמונלה. העברת המחלות מתבצעת בעיקר באמצעות לשלשת היונים ומקורו יכול להיות מגורמים שונים: טפילים למיניהם, עקיצת היונים על ידי יתושים ועוד.

יונים הרחקה כי זה פשוט מלוכלך

מעבר ליכולת העברת המחלות והרעש הגורם הכי מטריד של היונים זה הלכלוך. דמיינו לכם שרק עכשיו תליתם כביסה נקייה וריחנית וכאשר אתם באים להסירה מן החבל אתם מגלים שבגדיכם הוכתמו על ידי לשלשת יונים – אכן לא נעים.

מעבר לכך לשלשת היונים ידועה גם כורם חומצתי שמכרסם במתכות שונות. לכן, מומלץ להסיר לשלשת יונים וציפורים במהרה ממתכות בטרם יכרסמו במתכת וישאירו עדות נצחית.

מה ניתן לעשות?

לצורך הרחקת יונים ומניעת התיישבותן באיזור העסק והמגורים שלכם יש מגוון אפשרויות טיפול.

על מנת לקבל מענה איכותי המשלב אלמנטים שונים של שיטות להרחקת יונים מומלץ לקחת את שירותיו של מדביר המתמקצע בהרחקת יונים ולו ידע נרחב בתחום ובהתקנה נכונה של אלמנטים אלו.

אם יש לכם בעיית יונים או אתם רוצים להמנע מראש השאירו פרטיכם עוד היום בטופס שבתחתית העמוד וקבלו בחינם וללא התחייבות מגוון פתרונות והצעות מחיר לטיפול בבעייה ממגוון נותני שירות באיזורכם.