לכידת חולדה

2905 (4) (Custom)

מתרוצצות לכם חולדות ברחבי הבית והחצר? זקוקים לשירותי לכידת חולדות? אצלנו בפורטל המומחים בהדברה תמצאו את מיטב לוכדי החולדות ואת השיטות היעילות ביותר אשר באמצעותן ניתן לבצע הרחקת חולדות!

טבען של החולדות

החולדות הן בעל חיים תבוני ובעל כושר למידה גבוה. החולדות חיות בלהקות ועשויות לגרום נזק לאדם היות והן מכרסמות כבלים חשמליים ויוצרות כתוצאה מכך קצרים ונזקים. בעבר, נהוג היה לערוך שימוש ברעלים, כימיקלים ומלכודות אשר היו פוגעות והורגות את החולדות אך כיום, הודות לשיטות ההדברה המתקדמות ניתן לבצע הרחקת חולדות מבלי לגרום להרג מיותר ולמפגעים תברואתיים כתוצאה מפגרי החולדות.

שיטות לכידת חולדה

ישנן מספר שיטות יעילות לשם ביצוע לכידת חולדות אולם, בניגוד לשיטות הלכידה הפוגעניות כגון מלכודות הדבק, לוכד חולדות מקצועי והומאני יבחר לערוך שימוש במלכודות המכילות פיתיונות אשר מגרים את החולדה להיכנס אל תוך המלכודת, מבלי לגרום לה נזק גופני. לאחר לכידת חולדה באמצעים הומאניים, ישחרר אותה הלוכד הרחק מסביבת המגורים.

הדברה אלקטרונית – שיטת הרחקת מזיקים אשר אינה גורמת לקטל

ההדברה אלקטרונית היא שיטת הרחקת מזיקים המתבצעת ללא שימוש בחומרים רעילים ובכימיקלים שונים. לוכדי חולדות אשר עורכים שימוש בשיטת ההדברה האלקטרונית יחסכו ממכם את החשש להופעתם של תופעות לוואי ולמפגעים סביבתיים ותברואתיים שונים. במסגרת ההדברה האלקטרונית יניח הלוכד מכשיר אלקטרוני זעיר ומתקדם, אשר מפיק תדרים קוליים המפחידים את החולדה, מציקים לה ומאלצים אותה לנטוש את הסביבה

שיטות הדברה ירוקות

אם בעבר נהוג היה לערוך שימוש בחומרי הדברה המכילים רעלים וכימיקלים שונים אשר פתרו אמנם את בעיית המזיקים, אך יחד עם זאת חשפו את דרי הבית ואת חיות המחמד לתופעות לוואי לא רצויות כיום, יותר ויותר חברות הדברה בוחרות לערוך שימוש בחומרי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה.

בין שיטות ההדברה הירוקות המובילות ניתן למנות את ההדברה האורגנית אשר עורכת שימוש בחומרי הדברה המופקים מן עולם החי, מבלי למהול אותם בכימיקלים שונים ואת ההדברה הביולוגית אשר עורכת שימוש בחומרי הדברה טבעיים בלבד. הדברות אלה מקטינות את הסיכוי להופעתם של תופעות לוואי ובנוסף הן אינן גוררות אחריהן את הריח החריף של הכימיקלים והרעלים והן אינן מהוות סכנה ממשית לדרי הבית, לבעלי החיים ולסביבה.

התנחלו לכם חולדות בבית? זקוקים לשירותיו של לוכד חולדות מקצועי ואמין? מלאו את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו בפורטל המומחים בהדברה נפנה אליכם את טובי המומחים בענף ללא כל עלות וללא כל התחייבות.