ריסוס תיקנים

Cockroach Invasion - Bug's View

מתרוצצים לכם מזיקים ברחבי הבית? זקוקים לשירותי ריסוס תיקנים? מה הבעיה?! אצלנו בפורטל המומחים בהדברה תמצאו את טובי המדבירים ואת שיטות הריסוס המתקדמות והיעילות ביותר!

מהי פעולת ריסוס והדברה

ריסוס והדברה היא פעולה אשר נועדה למגר את הופעתם של מזיקים שונים, באמצעות חומרים אשר קוטלים את המזיקים הללו או מרחיקים אותם מקרבת מקום. ריסוס תיקנים בפרט וריסוס מזיקים בכלל, חייב להתבצע תחת ידיו המיומנות של מדביר מקצועי, אשר יודע כיצד לערוך שימוש בטיחותי בחומרי ההדברה השונים.

ריסוס תיקנים

ריסוס נגד תיקנים צריך להתבצע בכל אחד ואחד מאזורי הבית, תוך מתן דגש על אזורים מועדים כגון חדר האמבטיה והמטבח. ריסוס נגד תיקנים אשר מתבצע באופן מבוקר ומקצועי, מקטין את הסיכוי להופעתם של תופעות לוואי שונות, אך עדיין יש לקחת משנה זהירות ולהתרחק מהבית בעת ביצוע פעולת ההדברה. בתום פעולת הריסוס וההדברה, כדאי לנקוט מספר צעדים אשר יקטינו את הסיכוי להופעה חוזרת של התיקנים כגון אטימת פתחי ביוב וסתימת חורים במבנה הבית.

כיצד לבחור מדביר מקצועי ומיומן

כאמור, פעולת ההדברה היא פעולה המצריכה ידע מקצועי וניסיון רב. לכן, כדאי לשכור את שירותיו של מדביר מקצועי אשר עונה על הקריטריונים הבאים:

  • המדביר המקצועי עוסק בעבודתו תחת רישיון עיסוק חוקי מטעם המשרד להגנת הסביבה.
  • המדביר המקצועי עורך שימוש בחומרי הדברה מאושרים לשימוש.
  • המדביר המקצועי הוא בעל ניסיון והמלצות מצד לקוחות עבר מרוצים.
  • המדביר המקצועי מעניק לקהל לקוחותיו תעודת אחריות מקיפה.

נמאס לכם לחלוק את ביתכם עם התיקנים והמזיקים השונים? מלאו את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ואנו נפנה אליכם מדבירים מומלצים ומנוסים ללא כל עלות וללא כל התחייבות.