הדברת ג'וקים

3005 (16) (Custom)

הג'וקים הפכו לדיירי קבע אצלכם במטבח? נמאס לכם לחלוק את חדר האמבטיה עם התיקנים? אולי הגיע הזמן לבצע הדברת ג וקים מקצועית ומקיפה!

בכל הנוגע למזיקים השונים הנוטים לצוץ ממחבואם בימי הקיץ החמים, אין ספר כי הג'וקים תופסים את אחד המקומות הראשונים בתחרות המזיקים המטרידים והדוחים ביותר. נדמה כי מזיקים אלה, יכולים להגיע לכל מקום ושיש להם חיבה מיוחדת לארונות המטבח ולשאר אזורי הבית בהם חשוב לנו במיוחד לשמור על הסדר ועל הניקיון.

לצד יכולתם לצוץ בכל מקום ברחבי הבית, יש לג'וקים כושר הישרדות גבוה ומציק במיוחד ולכן, על מנת להיפטר מהם כראוי, יש צורך בביצוע הדברת ג וקים מקצועית ומקיפה, המבוצעת על ידי מדביר מקצועי ומנוסה.

שיטות הדברת ג'וקים

כיום, ניתן לערוך שימוש במספר שיטות הדברה כנגד הג וקים:

  • הדברה כימית – ההדברה הכימית היא שיטת ההדברה הוותיקה, העורכת שימוש בחומרי הדברה רעילים וחזקים. אולם, היות וחומרים אלה עשויים לפגוע בבריאות האדם וחיות המחמד כיום, נהוג לערוך שימוש בשיטות הדברה ירוקות.
  • הדברה ירוקה – ההדברה הירוקה היא שיטת הדברה מתקדמת ובעלת רמת רעילות נמוכה. שיטת הדברה זו מקטינה באופן דרסטי את הסיכוי לפיתוחן של תופעות לוואי לא רצויות.
  • הדברה אורגנית – ההדברה האורגנית עורכת שימוש בחומרים טבעיים או סינטטיים בלבד, ללא תוספת של כימיקלים ורעלים שונים.
  • הדברה אלקטרונית – ההדברה האלקטרונית היא שיטת הרחקת מזיקים, הגורמת להסתלקותם של המזיקים מבלי לגרום לקטל ומבלי לערוך שימוש בחומרים רעילים. במהלך הדברה אלקטרונית יניח המדביר מכשיר אלקטרוני קטן ומתקדם, אשר מפיק תדרים שונים, הגורמים למזיקים לעזוב את סביבת המגורים. מכשירים אלה אינם מפריעים לפעילותם של מכשירים חשמליים אחרים והם אינם טורדים את מנוחתו של האדם או של חיות המחמד.

נמאס לכם לסבול מג'וקים? זקוקים לשירותיו של מדביר מקצועי אשר יפתור אתכם מהמזיקים השונים? מלאו את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ואנו בפורטל המומחים בהדברה נפנה אליכם את טובי אנשי המקצוע בתחום ההדברה ללא כל עלות וללא כל התחייבות!