חולדה בבית

3105 (3) (Custom)

שוב מצאתם חולדה בבית?

למרות שכנראה מדובר באחד היצורים החמודים והנבונים ביותר שחיים בנינו היום, בכל זאת מרבית האנשים לא אוהבים לגלות חולדות בבית. הן עשויות להרעיש בלילה כשהן מטופפות על הרצפה והן מסוגלות בשיניהן הקטנות גם לכרסם חוטי חשמל חשובים בבית.

יש הבדל גדול בין גידול מרצון של חולדה בבית לבין חולדה לא מבויתת שמגיעה מן הביבים המלוכלכים אל חדרי הבית. לכן, לנקוט במספר צעדים על מנת להרחיק את החולדה מהבית זהו מעשה הכרחי והגיוני שיש לבצע בזהירות ובחוכמה.

כל הדרך להרחיק חולדות בבית

לפני הכל, חשוב להדגיש שהיום קיימים פתרונות ירוקים ויצירתיים שמרחיקים את החולדה מהבית בלי לפגוע בה. בסופו של יום המטרה היא לגרום לבית נקי ולא להרג של מכרסמים תמימים שבסך הכל היו במקום הלא נכון ברגע לא מתאים.

השיטות הנפוצות ביותר להרחקת חולדות:

חומרים מרחיקים – את הרעלים של פעם שגרמו לגסיסה איטית וכואבת בעקבות כשל בדרכי הנשימה, מחליפים היום חומרים בעלי ריח חזק ממנו החולדות סולדות. ריח זה גורם לחולדות להתרחק מהאזור ללא שום פגיעה פיזית.

מפיצי רעש – את חוש השמיעה של בעלי החיים ניתן לנצל גם למטרת הדברה. ישנם מכשירים שמשמיעים רעשים בתדר גבוה ביותר שבני האדם לא יכולים לשמוע. אם יש חולדות בבית, ייתכן מאוד ורעש זה ירתיע אותן ויגרום להן להתרחק מאזור הבית.

מלכודות הומאניות – את המלכודות האכזריות של פעם שהיו פוצעות או פוגעות באופן אנוש בחולדה מחליפות היום מלכודות עדינות יותר שתופסות את החולדה ללא פגיעה. ניתן לבדוק אחת ליום את המלכודות ולשחרר את החולדה שנתפסה באזור רחוק מהבית.

המומחים בהדברה – המקום המושלם עבורכם אם מצאתם חולדה בבית!

אין צורך לקפוץ על כיסאות או לצרוח בטונים צורמים. היום אפשר לאתר חברת הדברה קרובה שתדאג למצוא פתרון עבורכם במקרה של חולדות בבית. כל המדבירים המקצועיים ביותר נמצאים במרחק הקלקת עכבר מכם.

מלאו את הטופס שמצורף באתר וחכו לשמוע מנציגי השירות שיתקשרו אליכם במהרה.