איך מגרשים יונים?

2205 (Custom)

שוב יש לשלשת יונים בכל מקום? שוב העורבים חייבים להעיר אתכם בשבת בבוקר? חבל הכביסה הפך למסיבת יונים ענקית?

כאשר היונים בוחרות דווקא במרפסת או בגג שלנו בשביל התגודדות חברתית, זה מחמיא מעט, אך בעיקר מעיק. מה לעשות, היונים נוהגות להביא עימן כמה הרגלים לא נעימים, ולחיות במחיצתן זו התמודדות בלתי פוסקת עם לכלוך, רעש וזיהום.

מה עושים במקרה של יונים בבית?

את בעיית היונים אסור להזניח ואין להתעלם ממנה, שכן אין כל סיבה שתפגעו ברמת החיים הנוכחית שלכם. כמו כן, יהיה הרבה יותר קשה לסלקן אותן כאשר הן יקימו על הגג או על המרפסת קן. לכן, מהרגע שאתם מגלים שיונים או ציפורים אחרות פולשות לביתכם, צרו קשר עם מדביר ושימו סוף לבעיה.

גרוש יונים ולא הדברה!

נהוג לחשוב כי מדבירים פועלים אך ורק על ידי שיטות שגורמות למות בעל החיים, אך אין זה לגמרי נכון. קיימות דרכים נוספות לפתור את הבעיה, בלי שימוש בכוח פיזי או בחומרים רעילים. מה למשל? גרוש יונים.

היום הדברה של יונים היא פעולה לא חוקית, ומדבירים שיבטיחו שנוקטים בשיטות אלה עושים צעד לא חוקי. אך החדשות הטובות הן שאפשר בקלות לפתור את העניין שמקשה עליכם מבלי לעבור על החוק.

הרחקת יונים – כולם יוצאים מרוצים

לא תמיד חייבים ללכת בדרך האלימה שפוגעת בבעל חיים ובסביבה, במיוחד כאשר פתרונות פשוטים וזולים יותר נמצאים היום בשוק. בעזרת רשתות יונים מיוחדות, או דוקרנים, ניתן להניא את היונים מלהגיע באופן קבוע לביתכם. רשתות אלה מונעות את כניסת היונה וכך יוצרות אזור חיץ בין בחוץ לבית השטח הפרטי. מדובר בפתרון פשוט, זול ויעיל שיתאים גם לכם וגם ליונה העקשנית.

גרוש יונים בעזרת המומחים בהדברה!

בשביל לגרש לתמיד את היונים, יש צורך בחברת הדברה. איפה מוצאים חברת הדברה? ממש כאן! פורטל המומחים בהדברה זה המקום הנוח ביותר למציאת מדביר בכל אזור בארץ, ועבור כל מטרה.

רק מלאו את הטופס עם הפרטים שלכם, וחכו לנציג שירות שיחזור אליכם במהרה. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות.