הדברה נגד נמלים

0906 (47) (Custom)

מתעניינים בשיטות הדברה נגד נמלים? שיטות ביולוגיות ואורגניות הנחשבות גם אקולוגיות וגם יעילות?

 

פורטל המומחים בהדברה יספק לכם פרטים על כל אחת מן הדרכים להיפטר ממזיקים וחרקים ויסייע לכם באיתור והתקשרות מהירים ונוחים עם המומחים.

הדברה ביולוגית – שיטה ירוקה ונבונה

כדאי קודם לפרט מעט על אודות ההדברה הביולוגית בכלליות – הדברה ביולוגית היא בעצם התערבות יזומה מצד האדם ללא שימוש בחומרים כימיים או רעלים מכל סוג שהוא, כאשר מטרתה העיקרית היא לצמצם באופן משמעותי את אוכלוסיית החרקים או המזיקים בשטח המדובר על ידי החדרת אויבים טבעיים.

לכל סוג של מזיקים ישנם אויבים, אויבים אלה יכולים להיות – זבובים, עכבישים, פטריות, חרקים טפיליים, נגיפים, חיידקים טורפים ובמקרים מסוימים אפילו פשפשים או דגים, חולדות או חתולים, בהתאם לסוג המזיק המטריד ממנו מעוניינים להיפטר.

הדברה ביולוגית נמלים

בעיקרון הדברה ביולוגית נגד נמלים יכולה להתבצע, אך הנטייה לשימוש בהדברה מזן זה היא בדרך כלל בשטחים גדולים ובמקומות בהם מגדלים גידולים חקלאיים. כאשר מעוניינים לגרום לסילוק והרחקה של נמלים בבית או בגינה, במבנה סגור או בחלל פתוח שאינו בעל מימדים עצומים רצוי להתעניין בהדברה מסוג אחר – הדברה אורגנית למשל.

 

הדברה נגד נמלים בבית וגינה – הדברה אורגנית

הדברה אורגנית מתאימה גם היא לסוגי מזיקים שונים, הדברה זו מתבססת על חומרים טבעיים – שמנים צמחיים, תמציות וכדומה, בלי רעלים מסוכנים, היא בטוחה, אין צורך להתרחק מהבית או הגינה לכמה ימים כיוון שהיא אינה מזיקה לבני אדם וגם אינה פוגעת בצמחיה. בהחלט ממומלץ בחום.

אז קדימה הירשמו, אל תתמהמהו אל תתנו לנמלים להשתלט ולהתרבות, בואו לקבל הצעות מחיר על הדברות מכל הסוגים מאנשי המקצוע הטובים ביותר – פורטל המומחים בהדברה לשירותכם.