ריסוס נגד זבובים

2905 (13) (Custom)

אזור המגורים שלכם מוכה זבובים? נמנעים מלפתוח את החלון כדי לא להכניס פנימה זבובונים קטנים ומעצבנים?

זבובים יכולים להיות מטרד אמיתי. לפעמים מספיק זבוב אחד בשביל להוציא אדם מדעתו. אם גם אתם סובלים ואינכם יודעים מה לעשות בנידון הגיע הזמן לערוך ריסוס נגד זבובים.

ריסוס זבובים – לבית נקי מזבובים

בארץ קיימים מספר זנים של זבובים כאשר זבוב הבית הוא הנפוץ שבהם. הזבוב ניזון משאריות פסולת אורגנית ומעדיף טמפרטורה שנמדדת בין 16 ל-35 מעלות צלזיוס – לכן זבובים הם מטרד שכיח בכל בית מגורים וסביבת אדם.

למה חשוב לעשות ריסוס נגד זבובים?

הזבובים בדומה לשאר המזיקים ניזונים מאשפה, באים במגע עם חיות אחרות ושוהים במקומות מלאי חיידקים ובקטריות. על כן, גם הזבובים יכולים להוות סכנה ממשית במקרים מסויימים ולהעביר חיידקים ומחלות לבני אדם.

מאיפה מגיעים הזבובים?

אזורי רביה נפוצים של הזבובים הם מאגרי האשפה בהם נמצאים ירקות רקובים, בשר ועוד זבל אורגני בתהליכי רקבון. הנקבה מזהה את מקור הזבל ומטילה בו ביצים. מביצי הזבוב יוצאים זחלים קטנים ולבנים שקרויים בשפה המקצועית רימות. הרימות ניזונות מהאשפה הלחה שמסביבם כאשר כעבור שבוע לערך בוקעים מהרימות זבובים.

מה ניתן לעשות בנידון?

ישנם סוגים שונים של טיפולים נגד זבובים והם משתנים בהתאם לסוג הזבוב, לכמות ולמיקום.

להלן מבחר פתרונות לבית נגוע בזבובים:

  • התקנת רשתות על חלונות הבית
  • ריסוס אדן החלון בחומר הדברה ביתי
  • התקנת מלכודות קונוס
  • מנורות מחשמלות
  • ריסוס נגד זבובים על ידי חברה מקצועית
  • שמירה על סביבה נקייה והמנעות מהשארת אשפה חשופה

פתרונות אלו הם טובים בעיקר על מנת למנוע התרבות ושהייה של זבובים בסביבה. כאשר הסביבה נגועה כבר וכמות הזבובים בלתי נסבלת ריסוס זבובים מקצועי הוא הפתרון היחיד.

אם יצאתם מדעתכם או שאתם פשוט נגעלים למראה כמות הזבובים המעופפים בסלון הגיע הזמן לעשות משהו בנידון. השאירו פרטים עוד היום בפורטל ותקבלו תוך דקות פתרונות יעילים והצעות מחיר עבור ריסוס זבובים בבית או במשרד שלכם. אל תלכו סחור סחור – הפטרו מהזבובים עוד היום.