ריסוס נגד עכברים

2205 (27) (Custom)

כולנו צפינו בילדותינו בסרטון המצויר המפורסם טום וג'רי. אין מי שלא חשב שג'רי העכבר כל כך חמוד. אמנם, כאשר נתקל בעכבר בביתנו רובנו נגיב בפאניקה והיסטריה. מדוע?

אלא אם כן העכבר נרכש בחנות חיות והינו נקי ומטופח, העכבר נתפס בעינינו כיצור זריז, מזיק ומפיץ מחלות. ואכן כאשר מדובר בעכברי רחוב הניזונים מאשפה ומתגוררים במקומות לחים ,כמו הביוב, יש אמת בדעה זו.

ריסוס נגד עכברים – מנעו מפגשים לא רצויים

כיום קיימים פתרונות רבים המונעים כניסת מכרסמים ומזיקים לבית ולמשרד. ניתן לבצע ריסוס אחת לתקופה בתוך המבנה, פיזור מלכודות, ריסוס סביבת המבנה והדבר הבסיסי ביותר שניתן לעשות זה לשמור על סביבה נקיה באיזור המגורים.

איך תדעו שהגיע הזמן להזמין ריסוס נגד עכברים?

עכברים הם יצורים זריזים וקטנים ולכן קשה לאתר ולתפוס אותם. גם אם לא ראיתם את העכבר במו עיניכם אך גיליתם בבית חוטים או רהיטים מכורסמים, גלילי צואה קטנים, עקבות או שמעתם ציוצים וכרסומים אל תתמהמהו! צרו קשר עם חברת הדברה עוד היום.

עכבר השתלט לכם על הדירה?

אם גיליתם ממצאים המעידים על המצאות עכבר בדירתכם הכי חשוב זה לא להכנס לפאניקה. מלאו פרטים עוד היום ותוך זמן קצר תוכלו לקבל הצעות מחיר ופתרונות ממיטב החברות באזור שלכם.

ישנן חברות המבצעות ריסוס נגד עכברים, ישנן כאלו המאתרות את המקום ממנו הם חודרים ומטפלים בהם נקודתית וישנן חברות המפזרות מלכודות ושאר אמצעים ונמנעות משימוש בחומרים כימיים. אתם תבחרו מה הכי מתאים לכם.

לא ישנים בלילות בגלל מחשבות על עכברים שמרוצצים לכם בבית? זקוקים לפתרון לבעיית מכרסים או ג'וקים בבית או במשרד? פורטל המומחים להדברה הוא המקום לערוך חיפוש מהיר, יעיל וחסכוני לכלל שירותי ההדברה.