הרחקת דבורים

2905 (40) (Custom)

דבורים הקימו קנים בסביבת מגוריכם? רצוי להיפטר מהמטרד ומיד, בואו לשמוע איך עושים ביעילות ולאתר את המקצוענים בתחום הרחקת דבורים והדברתן פה בפורטל המומחים בהדברה.

אין מי שלא חושש מדבורים או צרעות, אולי יותר נכון לומר ממה שהן עלולות לגרום לנו, עם עקיצה אחת אפשר להתמודד, אך עם כמה עקיצות כבר מסובך יותר וכמובן יש מי שאלרגי (לעתים אף בלי להיות מודע לכך) ועקיצת דבורה או צרעה יכולה לגרום לסכנה בריאותית ממשית.

הרחקת דבורים – רצוי להיוועץ ולבחור מתוך כמה פתרונות קיימים

השיטות להרחקת דבורים וצרעות אינן ידידותיות במיוחד וחלקן פוגעות גם בהן וגם בסביבה כמו – הדברה כימית הכרוכה בשימוש ברעלים ומתבצעת ישירות בקנים עצמם לאחר שאותרו, או שיטת הצבת הפתיון בה עושים שימוש בפתיון מורעל (בדרך כלל בשר שהוחדר אליו חומר מסוים) המושך את הדבורים וכאשר הן חוזרות אל הכוורת ממית אותן ואת חברותיהן.

פתרון אחר שאינו מלווה בשימוש בחומרים כימיים או ברעלים הוא הצבת מלכודות – שיטה זו היא גם הומנית יותר וגם מתאימה לכולם, בעיקר כאשר ישנם ילדים או חיות מחמד שאיננו מעוניינים לחשוף לכימיקלים ורעלים.

חשוב לדעת שבתחום הדברת המזיקים ישנן כיום גם שיטות הדברה ירוקות ואקולוגיות, אומנם לא עם כל החרקים ניתן ליישמן אך כדאי לברר לפני שאתם מחליטים כיצד אתם פועלים לסילוק המזיקים, פעמים רבות אפשר להימנע מהדברה כימית ואף רצוי.

בכל מקרה בכל הנוגע להדברה – הדברת דבורים או כל חרק ומזיק אחר מומלץ ביותר שלא לקחת את המשימה על עצמכם ולתת למדבירים מוסמכים ומנוסים לעשות את העבודה עם ציוד וחומרים מתאימים.

הנכם מוזמנים להירשם בפורטל המומחים בהדברה, להשאיר לנו פרטים ולקבל לידיכם מענה מפורט ומסודר, הצעות מחיר משתלמות על הדברה, סילוק והרחקה ממדבירים מורשים ואמינים.