מבריח יונים

iStock_000011739781XSmall (Custom)

אם היונים שבות לטרוד את מנוחתכם יום אחר יום, אם מה שאתם מחפשים זה מבריח יונים, מרחיק יונים או מדביר יונים, בואו למצוא אותם פה בהמומחים בהדברה – הפורטל המוביל בתחום הדברת מזיקים מכל הסוגים.

 

הברחת וסילוק יונים – הילחמו בתופעה עם תוצאות מצוינות על ידי הזמנת מבריח יונים

 

מבריח יונים, הגדרה שיכולה להישמע קצת מוזרה ולהעלות על הדעת אדם שעומד ומבריח בעצמו את היונים המגיעות לקנן ולהשתכן אצלכם בגג, במסתורי הכביסה, על מרזבים או מעקות או בכל מקום אחר בבית או בחצר.

אך מבריח יונים הוא בעצם בעל מקצוע המתמחה בסילוק יונים על ידי יישום שיטות מתוך המבחר הקיים כיום. הברחת יונים יכולה להיעשות בכמה דרכים

  • שימוש בעזרים ומוצרים למיניהם כמו מחסומי ציפורים, רשתות, חוטי רטט, דוקרנים, קפיצים, מכשירים סוניים היוצרים סאונדים וכדומה, התקנתם במקום הרצוי ועל ידי כך מניעת קינון היונים.
  • שימוש במלכודות הומניות שלוכדות את היונים והרחקתן לאחר מכן.
  • הדברה שאינה כימית אלא אורגנית, שאינה פוגעת באף אחד – לא בכם ובבריאותכם, לא בסביבה ולא ביונים עצמן, רק גורמת להן להסתלק מבלי לשוב.

כל אחת מהשיטות הללו בטוחה לשימוש, לא מסוכנת, שומרת על האיזון בטבע, נפטרת מהמטרד אך אינה ממיתה את היונים, כיוון שבימינו איך כל סיבה לעשות זאת אם ניתן לסלקן בדרכים הומניות ויעילות.

מעוניינים בפרטים נוספים על כל אחד מהפתרונות על מנת לגלות באיזה אחד לבחור בעצמכם? פשוט מלאו את הטופס המצורף ואנשי המקצוע יצרו עמכם קשר, יספקו לכם עצות מועילות והצעות מחיר משתלמות כדי שתוכלו להשוות ולהחליט.

 

אל תאפשרו ליונים לעשות כרצונן, שימו קץ להמולה, ללכלוך, לרעש ולדאגות הבריאותיות בעזרת המומחים בהדברה.