הדברה של פרעושים

23 (Custom)

חוששים שבביתכם מתגוררת קהילת פרעושים? פרעושים פוגעים גם בכם ולא רק בכלב או בחתול, לכן לא די לטפל בחיית המחמד גם הבית או הגינה צריכים לעבור טיפול ראוי.

 

כמה עובדות לא נחמדות על פרעושים

 

פרעושים אומנם ניזונים בעיקר מדמם של בעלי פרווה, אך הם עוקצים גם בני אדם, עובדה נוספת שלא ידועה לכולם היא שפרעושים לא שוכנים רק על חיות מחמד אלא גם "מתגוררים" במקומות אחרים בבית ובחצר – ספות, מיטות, מזרנים, מצעים, שטיחים, אדמה, דשא וכדומה.

גם אין חובה שתהיה לכם חיית מחמד בבית, הפרעושים יכולים להגיע גם מחתולים, כלבים, חולדות או עכברים בקרבת מקום, הם פעילים בעיקר בחודשי הקיץ ועלולים לגרום לאלרגיות ולהפיץ מחלות (שוב לא רק בקרב חיות הבית אלא גם בבני אדם).

מה עושים? הדברה נגד פרעושים

הדברה נגד פרעושים היא הדברה פשוטה יחסית, אך עליה להתבצע בידי אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים (בין אם מדובר בהדברה מונעת או בהדברה מאוחרת), הם גם אלה שיוכלו לייעץ לכם אם די בהדברת הבית על חדריו או שיש צורך להדביר גם מחוצה לו ויעשו את העבודה בשלמותה.

אך חשוב לציין שאם כן יש לכם חיית מחמד בבית היא חייבת לקבל טיפול וטרינרי קבוע נגד פרעושים, מה שיסייע לכם למנוע את הגעתם של הפרעושים מלכתחילה ואם הם כבר ישנם אז כמובן שיש לדאוג גם לחיה עצמה.

פרעושים הדברה? למי פונים?

 

אך ורק למקצוענים, וזאת תוכלו לעשות בקלות יתרה דרך אתר זה, פורטל המומחים בהדברה עוזר לכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע האמינים והמסורים בתחום, תקבלו הצעות מחיר משתלמות על פרעושים הדברה או כל הדברה אחרת ותשובות לכל השאלות, הירשמו כאן ועכשיו בחינם.