הדברה ירוקה – יתושים

3005 (38) (Custom)

סובלים מיתושים בבית או בגינה? ניסיתם מוצרים, תכשירים וחומרים למיניהם ושום דבר לא עוזר לאורך זמן? פורטל המומחים בהדברה יסייע לכם להילחם ביתושים ולוודא שלא ישובו במהרה.

 

כולנו מכירים ורובנו ניסינו את שלל המוצרים המבטיחים את סילוקם של היתושים, חלקם לא עוזרים במיוחד וחלקם עוזרים אך רק לטווח קצר, היתושים חוזרים ושבים לבתים ולגינות כל קיץ, טורדים את שלוותנו וגם מהווים סכנה לבריאותנו.

יתושים הדברה ירוקה – שיטות הדברה ידידותיות וחכמות

 

עם השנים התפתחו לא מעט דרכים חדישות ומתקדמות להדברת יתושים בשיטות שאינן כימיות ורעילות המזיקות גם לנו וגם לסביבה בה אנו חיים.

קודם כל יש להיות מודעים לכך שהיתושים אינם צצים סתם כך משום מקום, היתושים דוגרים, מטילים, הופכים לזחלים ומתרבים בעיקר במקורות מים עומדים – ביוב, מים שהצטברו לאחר הגשם בחניונים, מרתפים, מחסנים ואפילו שלוליות, מיכלים, עציצים ואדניות.

כדי למנוע דגירה והתרבות כדאי לדאוג לאתר מקומות אלה ולבצע פעולות יבוש, שאיבה וניקוז. בשלבים מאוחרים יותר ניתן בהחלט לנקוט בשיטות הדברה ירוקה ולוותר על הכימיקלים המזיקים.

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית עושה שימוש באויבים טבעיים של החרקים והמזיקים על מנת לסלקם, ישנם חיידקים טורפים למיניהם שלא פוגעים בצמחים או בחיות ומטפלים בזחלי היתושים ובהם עצמם, ישנם אפילו דגים הניזונים מחרקים השוכנים במים ויכולים להוות פתרון.

הדברה אורגנית או אקולוגית

הדברה אורגנית עושה שימוש בחומרים שאינם מסוכנים לסביבה ואינם מזהמים, חומרים טבעיים ללא רעלים או כימיים המותאמים לבית, לגינה ולחקלאות. הדברה אקולוגית גם היא אפשרות ואחד המוצרים המתקדמים הינו שואב יתושים אקולוגי – אור אולטרה סגול מושך את היתושים והחרקים והמכשיר שואב אותם לתוכו.

 

יתושים הדברה ירוקה? רוצים לשמוע עוד? פורטל המומחים בהדברה פה כדי לתת לכם עצות והצעות מחיר, כדי להפנות אליכם את אנשי המקצוע וכל זאת בעזרת הרשמה פשוטה, בלי להתאמץ וללא תשלום, הצטרפו!