הדברת קרציות

2905 (22) (Custom)

קיים חשש לקרציות בסביבת המגורים שלכם? חשוב שתערכו בדיקה מקיפה בעצמכם או בעזרת אנשי מקצוע ואם התשובה חיובית תפעלו מיד להדברתן.

 

קרציות הן סוג של טפיל שיכול לפגוע גם בבעלי חיים וגם בבני אדם על ידי הפצת והעברת מחלות למיניהן, אם הגינה או החצר שלכם נגועים הן עלולות לחדור גם אל ביתכם, לכן כדאי לבצע פעולות מניעה מבעוד מועד או הדברה אם גיליתם את נוכחותן בשלב מאוחר יותר.

הדברה קרציות – פורטל המומחים בהדברה לשירותכם

הופעתן של קרציות בחצר או בבית אינה קשורה ישירות לאחזקת בעל חיים, קרציות יכולות להופיע גם אם אין לכם חיית מחמד אך יש לכם בית פרטי עם גינה, חצר או שטח פתוח, הקרציות ניזונות הן מדמם של יונקים והן מדמם של זוחלים, עופות ודו חיים.

הדברה נגד קרציות – שיטות הפעולה

 

הדברה נגד קרציות יכולה להיעשות על ידי ריסוס חומרים חזקים (לא כל חומרי הריסוס מתאימים לצורך זה), או על ידי שימוש בחומרים בצורת אבקה, בכל מקרה רצוי להיוועץ עם אנשי מקצוע העוסקים בהדברה ובהדברת קרציות בפרט.

גם התהליך עצמו – הדברה קרציות, כדאי שיעשה בידי מי שמתמחה בכך, כדי שהתוצאות יהיו אפקטיביות ונטולות סכנה בריאותית לכם ולמשפחתכם.

 

אם אתם זקוקים לחוות דעת, למענה מסודר מפי אנשי מקצוע מסורים, חפצים לקבל הצעות מחיר על כל סוג הדברה שהוא – המומחים בהדברה כאן למענכם וישמחו לספק לכם שירות הולם בעלויות משתלמות, רק הירשמו.