ריסוס גינה

3005 (5) (Custom)

הגינה שלכם חשובה לכם? אתם מטפחים אותה ודואגים שתהיה יפה ופורחת? אם יש לגם גינה נאה ואתם מעוניינים לשמור עליה ועל יופיה לאורך זמן כדאי לבצע אחת לתקופה ריסוס גינה.

ריסוס גינה נגד חרקים, מזיקים ומכרסמים

 

טיפוח הגינה הוא דבר מה שרבים מאיתנו עושים ואף נהנים לעשות, אך טיפול מוצלח וראוי בגינה כרוך לעתים גם בפעולות נוספות מלבד גידול צמחים ועצים, שיחים ופרחים, זריעה והשקיה, עדירה וגיזום.

הגינה זקוקה גם להגנה, הגנה מפני כל אותם מזיקים המאיימים לפגוע בה ואפילו בכם על ידי חדירה לבית. יתושים, פרעושים, קרציות, תולעי עץ, נמלים, טרמיטים, תיקנים, חולדות, לכולם יכולת להזיק הן לגינה, הן לחיות המחמד אם ישנן כאלה והן לכם ולמשפחתכם.

הפתרון המומלץ הוא להקדים תרופה למכה ולבצע ריסוס גינה במקביל לריסוס הבית, ריסוס גינה מוקדם יכול למנוע בהצלחה רבה את חדירתם של המזיקים אל השטח הפרטי או במקרה שהם כבר ישנם ההדברה תסייע להרחיקם.

 

גינה נקייה מחרקים, מזיקים וטפילים היא גינה שבטוח ונעים לשהות בה וניתן להנות ממנה ללא חשש מעקיצות, מאלרגיות ובמקרים הגרועים גם מחלות המועברות לבעלי חיים או לאדם, מה גם שבימינו קיימות שיטות הדברה וריסוס ידידותיים לסביבה ולנו, ללא רעלים וללא סכנות.

ריסוס גינה ובית אחראי ויעיל יש לעשות אך ורק בעזרת אנשי מקצוע מוסמכים, להם יש את הציוד הנחוץ לביצוע העבודה ואת החומרים האפקטיביים ואותם תוכלו למצוא פה בפורטל המומחים בהדברה, הירשמו וזכו להטבות משתלמות ולשירות מצוין.