לוכד עכברים

2905 (29) (Custom)

מתרוצצים לכם עכברים ברחבי הבית והחצר? זקוקים לעזרתו המקצועית של מרחיק עכברים? הגעתם למקום הנכון! כאן, בפורטל המומחים בהדברה תמצאו מידע חיוני אודות לכידת עכבר, לצד אנשי מקצוע מומחים ומיומנים בתחום.

הרחקת עכברים

בעבר הלא רחוק נהגו לוכדי עכברים לפזר רעלים ברחבי הבית והחצר, על מנת למגר את תופעת העכברים. אולם, שיטה זו גרמה לפיזורם של פגרי עכברים בסביבת הבית, לצד מפגעים בריאותיים נוספים כתוצאה מהשימוש ברעלים ובכימיקלים.

כיום, לוכדי עכברים מקצועיים ומנוסים מעדיפים לערוך שימוש באחת משתי שיטות:

  • פיזור מלכודות – לוכד עכברים יפזר מלכודות המכילות פיתיון בעבור העכבר ברחבי הבית והחצר. לאחר לכידת עכבר יש לשחררו במקום מרוחק.
  • הרחקה אלקטרונית – שיטה ירוקה, יעילה וידידותית לסביבה זו מהווה פריצת דרך של ממש בהתמודדות אל מול עכברים בפרט ומזיקים שונים בכלל. לוכד עכברים יתקין בבית מכשיר אלקטרוני זעיר, המפיק גלי קול אלקטרו-מגנטיים אשר מפריעים לעכברים ולכן גורמים להם לעזוב את המקום. יתרונו הגדול של מכשיר מרחיק עכברים אלקטרוני נעוץ בכך שאין הוא גורם להרג או מהווה סכנה בריאותית לדיירי הבית, לחיות המחמד או לסביבה.

הרחקת עכברים בשיטות אלקטרוניות

כיום, ישנן מספר שיטות אלקטרוניות שונות אשר נמצאו יעילות לשם הרחקת העכברים. על מנת להתאים את השיטה האלקטרונית לאופי הבעיה ממנה אתם סובלים, יש להזמין מדביר מקצועי המתמחה בתחום ההרחקה האלקטרונית.

להלן מידע נוסף אודות שיטות ההרחקה האלקטרוניות:

הרחקה אלקטורנית המותאמת לעכברים:

  • מכשיר הפועל על ויברציות – מכשיר זה מותאם במיוחד להתמודדות אל מול מכרסמים הנמצאים מתחת לפני הקרקע. מכשיר זה מוצב מעל פני האדמה ומנפיק ויברציות ותדרים קוליים המרחיקים את המכרסמים מהאזור.
  • מכשיר אולטרא סאונד – מכשיר זה מפיק צלילים בתדרים שונים המבריחים הן מכרסמים והן תיקנים מקרבת מקום.

הרחקה אלקטרונית המותאמת למיני מזיקים שונים:

  • מכשיר הפועל על גלי קול נמוכים – מכשיר זה מותאם במיוחד לשם הרחקת יונים, היות והיונים רגישות במיוחד לגלי הקול אותם הוא מפיק.
  • מכשיר המשבש שדות אלקטרומגנטיים – מכשיר זה מתאים במיוחד לשם הרחקת נמלים היות והוא משבש את השדות האלקטרו-מגנטיים להם הנמלים זקוקות על מנת להתמצא בסביבה.

יש לציין כי מכשירים אלו אינם טורדים את מנוחתם של דיירי הבית או של חיות המחמד.

מעוניינים לבצע הרחקת מכרסמים אלקטרונית? כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה ישירות אליכם את טובי המומחים בענף, בכל רחבי הארץ, ללא כל עלות או התחייבות.