שאלות נפוצות

כמה מהר אתם יכולים להגיע?

מאגר אנשי המקצוע של הפורטל מורכב מאנשי מקצוע רבים וטובים מכל חלקי הארץ. לכן, עם השארת הפרטים תקבל מס' פניות של אנשי מקצוע ביניהם תוכל לבחור את זה שזמין לעבודה בשעות הנוחות לך ובזמינות הקרובה ביותר – אפילו עוד שעה מעכשיו!

למי הפורטל פונה?

אנשי המקצוע במאגר שלנו ערוכים לתת מענה הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי בצורה הטובה ביותר. בין לקוחותינו תוכל למצוא חברות גדולות במשק, לצד אנשים פרטיים מכל הארץ.

למה אני צריך להשאיר פרטים ומה קורה אחר כך?

המערכת הפניות שלנו היא מערכת ממוחשבת אוטומטית שמקבלת את הפניה שלך ומעבדת אותה. זמן קצר מקבלת הפניה בחברתנו כבר יופנו אלייך אנשי מקצוע שנמצאו על ידי המערכת כמתאימים ביותר לעבודה הן מבחינת תיאור העבודה והן מבחינת האזור. אנו מאמינים שנותני השירות צריכים לפנות ללקוח ולא שהלקוח ירדוף אחרי אנשי המקצוע.

כמה עולה להשאיר פרטים?

הפורטל הוקם במטרה לתת מענה יעיל ומהיר בגישור בין לקוחות הזקוקים לשירות לבין אנשי המקצוע הרלוונטי. השימוש בפורטל והשארת הפרטים לא כרוכים בתשלום וניתנים כשירות והמלצה ללקוח, על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

השארת פרטים מחייבת אותי בלקיחת שירות?

ממש לא. כדאי ומומלץ שתבדוק מספר גורמים. מטרת הפורטל לפשט את הליך סקר ובדיקת הצעות מחיר. אין אנו או אנשי המקצוע הפועלים בשיתוף עימנו מחייבים בלקיחת שירות כזה או אחר.

מי הם נותני השירות?

נותני השירות ואנשי המקצוע הנמצאים במאגר של פורטל המומחים בהדברה הינם מהטובים בתחומם. אנשי מקצוע רבים פונים להצטרף למאגר שלנו אך אין המאגר שלנו פתוח לכל. בעל מקצוע הנמצא במאגר שלנו עובר בדיקת המלצות, ביקורות סמויות ועוד על מנת שאתם תקבלו רק את אנשי המקצוע הטובים ביותר בלב שלם.

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904