גולשים מספרים

"אם אני אשתמש במילים עדינות – אינני מגיבה יפה לחרקים. לכן, כשחזרתי מהעבודה באוגוסט האחרון וגיליתי מקק גדול יושב על המיטה שלי זה היה מראה בלהות בשבילי.

התקשרתי בבכי לחבר שלי שהיה לא זמין. החלטתי לחפש באינטרנט, מכיוון שאיני מכירה אף אחד בתחום זה. מזל שמצאתי את האתר שלכם! תוך שעה אודי היה אצלי, ביצע ריסוס כללי של כל הדירה והיה גם ממש בסדר בנוגע לתשלום."

אפרת שמחוני, רמת גן

"אני לא יודע אם אתם מכירים את הסרט הדירה של ג'ו, אבל זה היה בערך המצב בדירה שלי בדרום תל אביב בקיץ שעבר. אובד עצות ועם כיסים מרוקנים מכסף הייתי חייב למצוא את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ועם התשלום הסביר ביותר. האתר שלכם עזר לי מאוד לעמוד בתקציב ואפילו הזמנתי טיפול מונע כמה חודשים לאחר מכן."

עידו קינן, תל אביב

"נמאס לי להחזיק מדריכים עבים שאתה לא יודע מי האנשים הרשומים בהם. כשהיה לי אורח לא צפוי באוקטובר האחרון בדירה. פתחתי את האינטרנט, מילאתי טופס באתר שלכם ובחרתי את בעל המקצוע שהכי נראה לי מבין הארבעה שהתקשרו. אחלה רעיון לתת ללקוח לבחור את מי שנוח ומתאים לו – תבורכו."

תמי רומנו, חדרה

"אין דבר שאני יותר שונאת מזוחלים ומכרסמים למיניהם. הנ"ל החליטו לערוך חגיגה בבית הקרקע החדש שלנו בלי אפילו לבקש ממני רשות. חוצפה שכזו. הכרזתי מלחמה וישר נכנסתי לחפש בעל מקצוע. אבל יש כל כך הרבה חאפרים שלא ידעתי על מי לסמוך. החלטתי למלא פרטים באתר שלכם והופתעתי לטובה מהמבחר ויכולת הבחירה הנוחה."

ליאת לוי, אשקלון

"הועלתם לי מאוד. לדיירים שלי בדירה שאני מחזיק בתל אביב הייתה מכת ג'וקים ובדיוק הייתי בנסיעת עסקים ולא היה לי זמן להתעסק עם זה. מזל שיש אינטרנט ויש אתרים כמו שלכם. נכנסתי מילאתי פרטים, אשתי שהייתה בארץ קיבלה מספר מועילות ובחרה את ההצעה הטובה ביותר. הבעיה נפתרה עוד באותו היום והכל בשלט רחוק. מעולה."

מאיר דולב

"בקיץ בעיקר המצב עם היתושים בבית נהיה נוראי. כל הזמן הילדים יוצאים ונכנסים מהמרפסת, הרשת נשארת פתוחה והיתושים חוגגים אצלנו. חוץ מהיתושים סובבים אותנו הרבה מעופפים מרגיזים ובלתי נסבל לשבת בחוץ באוויר ובכייף. לבעלי אין זמן להתעסק עם העניין ככה שהחלטתי לקחת את הנושא ליידי. חיפשתי באינרנט אנשי מקצוע והגעתי לאתר שלכם. פנו אליי אנשי מקצוע ובחרתי אחד מהם שהגיע מיידית לטפל בבעיה. חבל שלא עשינו את זה מזמן".

אורנה גבעתי, קרית גת

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904